پیشنهاد تراکتور به آقای گل پرسپولیسی‌ها

علی علیپور پس از ۴ فصل حضور در فوتبال پرتغال قصد دارد دوباره به لیگ ایران برگردد.

پیشنهاد تراکتور به آقای گل پرسپولیسی‌ها

به گزارش دهقانی پور؛ با نزدیک شدن به فصل نقل و انتقالات تابستانی باشگاه‌های لیگ برتری به دنبال این هستند تا بازیکنان آزاد این پنجره را در لیست خرید خود قرار دهند.

به گزارش فرهیختگان، علی علیپور یکی از همین نفرات است که در نظر دارد به دوران چهارساله حضور خود در فوتبال پرتغال پایان داده و به ایران برگردد. هرچند او چاره‌ای جز این کار ندارد، از این جهت که پیشنهاد اروپایی ندارد و باشگاه ژیل‌ویسنته هم پیشنهاد مالی چندان خوبی به وی برای تمدید قرارداد ارائه نداده است. علیپور تمایل زیادی دارد که به پرسپولیس برگردد و در چند ماه اخیر نیز بارها با پالس‌هایی که فرستاده تمایلش را برای بازگشت به تیم محبوبش اعلام کرده است. باشگاه پرسپولیس در زمستان خواستار جذب علیپور بود اما با مشکل رضایتنامه او مواجه شد. هم‌اکنون نیز علیپور منتظر ارائه پیشنهاد از سوی این باشگاه است اما هنوز اتفاقی در این زمینه رخ نداده است.

برای بازگشت علیپور به پرسپولیس قاعدتا اوسمار تصمیم‌گیرنده است و باید دید با ماندن او در جمع سرخپوشان علاقه‌مند به جذب علیپور خواهد بود یا ترجیح می‌دهد مهاجمی بلند قامت به خدمت بگیرد. در زمستان تاکید این مربی جذب مهاجم بلندقامت برزیلی بود که خواسته‌اش برآورده نشد. در این میان باشگاه تراکتور به دنبال جذب علیپور است و احتمال انتقال این بازیکن به تیم تبریزی وجود دارد.

۲۵۸ ۲۵۸

Categories:

No Responses

دیدگاهتان را بنویسید

پیوندها
خرید گیر آپ گیم بوستر خرید گیر آپ گیم بوستر خرید گیر آپ گیم بوستر دانلود اهنگ جدید دانلود اهنگ جدید اتصالات دانلود اهنگ جدید خرید شال و روسری دانلود اهنگ جدید خرید فالوور اینستاگرام دانلود اهنگ جدید خرید گیر آپ گیم بوستر قیمت خرید فولاد دانلود اهنگ جدید دانلود اهنگ جدید خرید بک لینک دانلود اهنگ جدید خرید شال و روسری دانلود اهنگ جدید خرید بک لینک دانلود اهنگ جدید خرید بک لینک دانلود اهنگ جدید خرید بک لینک خرید فالوور اینستاگرام دانلود اهنگ جدید دانلود اهنگ جدید خرید شال و روسری اتصالات خرید فالوور اینستاگرام خرید شال و روسری خرید بک لینک خرید بک لینک دانلود اهنگ جدید خرید بک لینک دانلود اهنگ جدید خرید بک لینک خرید بک لینک دانلود اهنگ جدید خرید شال و روسری خرید شال و روسری دانلود اهنگ جدید خرید بک لینک دانلود اهنگ جدید خرید فالوور اینستاگرام دانلود اهنگ جدید دانلود اهنگ جدید دانلود اهنگ جدید دانلود آهنگ جدید دانلود اهنگ جدید

آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.