میزبانی 9 هزار داوطلب کنکور سراسری در حوزه امتحانی دانشگاه صنعتی اصفهان

توصیه‌های ستاد آزمون دانشگاه صنعتی اصفهان به داوطلبان کنکور سراسری که روزهای 29 و 30 دی ماه با برگزاری مرحله اول آزمون سراسری 1401 میزبان بیش از 9هزار داوطلب دختر و پسر است.

میزبانی 9 هزار داوطلب کنکور سراسری در حوزه امتحانی دانشگاه صنعتی اصفهان

به گزارش دهقانی پور از اصفهان به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی اصفهان، مجید طالبی نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در برگزاری کنکور سراسری در حوزه دانشگاه صنعتی اصفهان اظهار داشت:نوبت اول آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ در دانشگاه صنعتی اصفهان در پنج حوزه دانشکده مهندسی منابع طبیعی، دانشکده مهندسی نساجی، مجتمع خوارزمی، مجتمع ابوریحان و کتابخانه مرکزی دانشگاه در صبح روزهای پنجشنبه و جمعه، ۲۹ و ۳۰ دی‌ماه جاری برگزار می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: آزمون گروه آزمایشی علوم تجربی با حضور 4500 نفر داوطلب ساعت ۸ صبح روز پنج شنبه 29 دی ماه و آزمون گروه آزمایشی علوم ریاضی با حضور 4545 نفر داوطلب ساعت 8 صبح روز جمعه 30 دی ماه جاری آغاز می‌شود.

طالبی افزود: تعداد کل داوطلبان رشته‌های علوم تجربی و علوم ریاضی حوزه دانشگاه صنعتی اصفهان 9045 نفر هستند که ازاین تعداد 2976 نفر داوطلب خانم و 6069 نفر داوطلب آقا هستند.

مسؤول برگزاری آزمون سراسری در دانشگاه صنعتی اصفهان با اشاره به اینکه تمام تمهیدات لازم برای برگزاری مطلوب آزمون و رفاه داوطلبان این حوزه اندیشیده شده است، خاطر نشان کرد: اتوبوس‌های شرکت واحد مسیر میدان جمهوری( دروازه تهران) به دانشگاه از ساعت 6 و 15 دقیقه صبح روزهای آزمون، آماده سرویس دهی هستند.

وی ادامه داد: درب‌های ورودی شمالی و جنوبی دانشگاه از ساعت 6 صبح روز‌های آزمون بازبوده و امکان حضور داوطلبان گرامی به همراه خانواده محترم فراهم شده است. در این رابطه پارکینگ برای خودروهای شخصی پیش بینی شده است.همچنین توصیه می شود که از درب شمالی دانشگاه (به سمت شاهین شهر) به دانشگاه وارد شوند و ورود خود را به دقایق پایانی موکول نکنند.

طالبی در مورد آن دسته از داوطلبانی که قصد استفاده از مترو دارند، افزود: از پایانه متروی قدس به دانشگاه هم اتوبوس‌ها فقط روز پنج شنبه 29 دی ماه از ساعت 6 و 30 دقیقه صبح با فاصله هر 15 دقیقه، سرویس‌دهی خواهند داشت.

گفتنی است بر اساس اعلام ستاد برگزاری آزمون‌های سراسری دانشگاه صنعتی اصفهان، توصیه‌های ضروری به منظور تأمین امنیت، سلامت ورفاه حال داوطلبان گرامی به شرح ذیل است؛

1- به داوطلبان گرامی توصیه می‌شود از همراه داشتن هرگونه وسیله اضافی از جمله تلفن همراه و ماشین حساب خودداری نمایند.

2- حتما پیش از اعزام به محل آزمون، از همراه داشتن و صحت کلیه مدارک مورد نیاز از جمله کارت ملی یا شناسنامه، کارت ورود به جلسه و لوازم تحریر خود اطمینان حاصل کنید.

3- پارکینگ به تعداد کافی در محوطه داخلی دانشگاه در نظر گرفته شده است و از این رو از داوطلبان گرامی تقاضا می‌شود پس از ورود به محوطه دانشگاه با عوامل انتظامات همکاری نمایند.

4- به خانواده‌های محترم داوطلبان توصیه می‌شود حتی الامکان از همراهی عزیزان خود خودداری نمایند. در صورت حضور در محوطه دانشگاه خواهشمند است در محل پارکینگ‌ها توقف کرده و به حوزه‌های امتحانی نزدیک نشوند.

5- همراهان گرامی داوطلبان در صورتی که پس از رساندن داوطلب خود قصد ترک دانشگاه را دارید، به دلیل جلوگیری از ترافیک در محوطه دانشگاه، اجازه دهید تا تمامی خودروها وارد شوند سپس با آرامش دانشگاه را ترک نمایید.

6- با مجریان برگزاری حوزه‌های آزمون همکاری و مساعدت شایسته را در برگزاری هر چه بهتر و در نهایت آرامش و اطمینان مبذول فرمائید.

پایان پیام/3649/ش

Categories:

No Responses

دیدگاهتان را بنویسید