رقابت احمدی نژاد و محسن رضایی در کاندیداتوری /وعده «نیامدن» قالیباف جدی است؟ /ردصلاحیت شدگان وارد می شوند

لیست کاندیداهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری دائما درحال کم و زیاد شدن است، برخی می گویند می آیند و برخی می گویند نخواهند آمد، برخی دیگر نیز فعلا سکوت اختیار کرده اند.

رقابت احمدی نژاد و محسن رضایی در کاندیداتوری /وعده «نیامدن» قالیباف جدی است؟ /ردصلاحیت شدگان وارد می شوند

به گزارش دهقانی پور، پس از سانحه سقوط بالگرد حامل رئیس جمهور و درگذشت شهادت‌گونه او و همراهانش، بر اساس اصل ۱۳۱ قانون اساسی باید ظرف ۵۰ روز رئیس جمهور جدید انتخابات شود، برهمین اساس نیز احمد وحیدی، وزیر کشور طی روزهای گذشته در نامه‌ای خطاب به استانداران و فرمانداران سراسر کشور دستور شروع انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری را صادر کرد تا یک ماه دیگر نهمین رئیس جمهور ایران مشخص شود.

بنا بر اطلاعیه ستاد انتخابات کشور «ثبت نام از داوطلبان انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری از امروز پنجشنبه ۱۰ خرداد کلید خورد» و باید دید در چند روز ثبت نام کدام یک از چهره هایی نامشان طی روزهای اخیر در لیست کاندیداهای احتمالی بود پا به ساختمان فاطمی خواهند گذاشت، چه کسانی قرار است پدیده این انتخابات شوند و چه کسانی سورپرایز لحظه آخری انتخابات خواهند بود و ….
احمدی‌نژاد و محسن رضایی رکورد می‌زنند؟

اسامی کاندیداهای احتمالی انتخابات ۱۴۰۳ را که بالا و پایین کنید، به نام برخی از چهره‌ها می رسید که دیگر پای ثابت هر انتخاباتی شده اند و بارها سابقه حضور در انتخابات ریاست جمهوری را دارند؛ «محمود احمدی‌نژاد»، رئیس جمهور دوره‌های نهم و دهم از جمله این کاندیداهای احتمالی است که علم تبلیغاتش را طی روزهای اخیر در جلوی درب منزلش در میدان ۷۲ نارمک برپا کرده است و از میل خود برای حضور در صحنه می گوید هرچند تلاش دارد این علاقه را ذیل درخواست های مردمی پنهان کند. او جدا از آنکه دو دوره کاندیدای ریاست جمهوری بوده و رأی آورده است در سال های ۹۶ و ۱۴۰۰ نیز راهی وزارت کشور شد تا شاید رجعتی به پاستور داشته باشد اما شورای نگهبان مجوز صلاحیت را به او نداد.

Categories:

No Responses

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.