تیم بسکتبال شهرداری گرگان سال سختی را پیش رو دارد

رئیس سازمان فرهنگی و وزشی شهرداری گرگان با بیان اینکه مربی در انتخاب بازیکنان تصمیم می‌گیرد، گفت: تیم بسکتبال شهرداری گرگان سال سختی را پیش رو دارد.

تیم بسکتبال شهرداری گرگان سال سختی را پیش رو دارد

کریم علمی امروز در دیدار با تحریریه دهقانی پور گلستان ضمن تبریک هفته خبرنگار اظهارکرد: حوزه رسانه و خبر حوزه حساسی است و خبرنگاران با دقت بالا، اخبار را رصد کرده و به اطلاع مردم می‌رسانند.

رئیس سازمان فرهنگی و وزشی شهرداری گرگان افزود: سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری در کنار ورزش به مقوله‌های فرهنگی و اجتماعی هم توجه کرده و در مناسبت‌های مختلف برنامه‌های متنوعی را در جای جای شهر برگزار می‌کنند.

وی بیان کرد: ما متولی فرهنگ و ورزش نیستیم اما اقدامات زیادی در این راستا انجام داده و در کنار مردم قرار می‌گیریم.

علمی از فعالیت ۱۴ خانه فرهنگ در گرگان خبرداد و گفت: قرارداد این خانه‌ها یکساله بوده و در صورتی که مدیران آن‌ها نتوانند برنامه‌های خوبی اجرا کنند، قرارداد آن‌ها تمدید نخواهد شد.

30 درصد مطالبات بازیکنان شهرداری گرگان پرداخت نشده است

رئیس سازمان فرهنگی و وزشی شهرداری گرگان در خصوص بسکتبال هم عنوان کرد: بسکتبال یک پدیده اجتماعی بوده و امسال کار سختی را در حوزه بسکتبال گرگان داریم.

وی با بیان این که مردم گرگان انتظار دارند، امسال در آسیا افتخارآفرینی کنیم، افزود: سرمربی در انتخاب بازیکنان اختیار تام داشته و پیشنهادات لازم را در این زمینه ارائه می‌دهد.

 

علمی در خصوص پری پتی هم گفت: سن پری پتی بالا رفته و ممکن است کارایی لازم را نداشته باشد لذا این سرمربی است که در مورد وی تصمیم می‌گیرد.

رئیس سازمان فرهنگی و وزشی شهرداری گرگان با تأکید بر این که همه مؤلفه‌ها باید در انتخاب بازیکنان بررسی شود، عنوان کرد: مصطفی هاشمی مربی بزرگی است و می‌داند شرایط بسکتبال گرگان حساس است.

وی با بیان این که تیم‌های دیگر از ما جلوتر هستند، اضافه کرد: تیم گرگان در جذب بازیکنان دیر اقدام کرده و باید در جذب بازیکنان قوی عمل کنیم تا تیم خوبی بسته شود.

علمی از بومی بودن کادر بسکتبال شهرداری گرگان خبر داد و گفت: امسال قراردادها افزایش نخواهد یافت.

به گفته وی ۳۰ درصد مطالبات بازیکنان بسکتبال باقی مانده و تیم شهرداری گرگان در این زمینه نسبت به سایر تیم‌ها جلوتر است.

رئیس سازمان فرهنگی و وزشی شهرداری گرگان تصریح کرد: آیتم‌های مختلفی در سالن آزادی گرگان باید رعایت شود تا بازی تا بتوانیم میزبان بازی‌های آسیایی باشیم.

 

علمی گفت: سال گذشته این فرصت را از دست دادیم ولی امسال تلاش می‌کنیم بودجه‌ای را از استانداری گرفته شده تا بتوانیم سالن را تکمیل کنیم و میزبان بازی‌ها در گرگان باشیم.

وی بیان کرد: اولین بازی با تیم عراق است که ۲۶ مهرماه برگزار خواهد شد و اول آبان هم بازی سوپر لیگ کشور است که نیاز است آماده سازی سالن سریع‌تر اتفاق بیفتد.

پایان پیام/

Categories:

No Responses

دیدگاهتان را بنویسید